5 platformas, kur veidot savu mājaslapu

13 Jan 2024

Platformas mājaslapai
Saturs:

Vai Tev ir uzņēmums, kam nepieciešama mājaslapa? Šajā rakstā apskatīsim piecas platformas, kas piedāvā iespēju izveidot profesionālu un efektīvu mājaslapu savam biznesam. Lasi tālāk, lai uzzinātu par Wix, Shopify, Mozelo, Squarespace un WordPress.

Wix

  • Vizuāls redaktors
  • Daudz dizaina paraugu
  • Lēni ielādē lapas
  • 5 – 44 €/m

Wix ir viena no populārākajām platformām šobrīd. Wix piedāvā plašu dizaina un pielāgošanas iespēju klāstu. Lielisks risinājums nelielam vai vidējām uzņēmumam, kas vēlas izveidot mājaslapu bez programmēšanas zināšanām. Wix ir vizuāls redaktors, kas ļauj pārvilkt un nomest elementus un pielāgot tos pēc savas izvēles. Tomēr man Wix redaktors nelikās intuitīvs. Samērā daudz nianšu jāapgūst un izveidot mājaslapu no nulles nebūt nav pavisam vienkārši un ātri.

Shopify

Specializēts interneta veikaliem

Plašas dizaina opcijas

Grūti pārtraukt

32 – 384 €/m

Ja Tavam biznesam nepieciešams tiešsaistes veikals, Shopify ir lieliska izvēle. Šī platforma ir īpaši izstrādāta e-komercijas mājaslapām un piedāvā visaptverošu risinājumu, ieskaitot produktu pārvaldību, pasūtījumu apstrādi un maksājumu integrāciju. Shopify ir ļoti populāra starp mazajiem un lielajiem tiešsaistes veikaliem visā pasaulē.

Mozelo

Intuitīvs veidotājs

Ātrs un vienkāršs

Ierobežots dizains

8 – 20 €/m

Vienkārša platforma, kas ir īpaši piemērota mazajiem uzņēmumiem un personīgajām mājaslapām. Mozelo piedāvā vienkāršu redaktoru, kas ļauj jums veidot mājaslapu tikai dažu minūšu laikā. Mozelo sniedz arī uzņēmuma e-pasta adreses un tiešsaistes veikala iespējas.

Squarespace

Moderni dizaina risinājumi

Intuitīvs veidotājs

Nepiemērots daudz valodām

11 – 42 €/m

Squarespace ir pazīstama ar savu moderno un eleganto dizainu. Tā ir platforma, kas piemērota māksliniekiem, fotogrāfiem un mākslas projektu vadītājiem, kas vēlas estētiski pievilcīgu mājaslapu. Squarespace piedāvā dažādas veidnes un pielāgošanas iespējas, lai jūsu mājaslapa perfekti atspoguļotu jūsu zīmolu.

WordPress

Bezgalīgas funkciju iespējas

Plašas dizaina opcijas

Regulāri jāatjaunina

WordPress ir viena no populārākajām platformām mājaslapu izveidei, kas nodrošina maksimālu elastību un pielāgošanas iespējas. Iespējams izmantot dažādus motīvus, spraudņus un pielāgot funkcionalitāti saskaņā ar savām vajadzībām. Tas ir piemērots gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem, kas vēlas pilnīgu kontroli pār savu mājaslapu. Tomēr nesajauc WordPress.com ar WordPress.org.

WordPress.com ir mājaslapu izstrādes platforma, līdzīgi kā squarespace un pārējās apskatītās platformas. Mājaslapa atrodas uz WordPress servera un Tu maksā mēneša maksu pēc sevis izvēlēta plāna.

WordPress.org ir atvērtā koda programmatūra. Liela cilvēku kopiena, kas sadarbojas un sniedz ieguldījumu projektā, atbalsta ideju par izdevējdarbības demokratizāciju un atvērtā koda sniegtajām brīvībām. WordPress kā platformu izmanto vairāk kā 43% mājaslapu visā pasaulē. Lai lietotu WordPress atvērtā koda programmatūru, Tev nepieciešama vieta uz servera kādā hostinga kompānijā un savs domēna vārds.

Kopsavilkums

Neviena platforma nav ideāla, un viss atkarīgs no Taviem mērķiem un prasībām. WordPress ir visplašākās dizaina un funkciju iespējas, bet savukārt prasa papildus zināšanas vietnes uzturēšanā un darbības nodrošināšanā. Wix šobrīd ir populāra platforma, bet godīgi sakot, nezinu kāpēc. Ja jāizvēlas starp squarespace un Wix, izvēlētos Squarespace dēļ lietošanas ērtuma. Wix šķiet sarežģītāks. Shopify specializējas uz tiešsaistes veikaliem un dara to labi. Mozelo nodrošina ātras un vienkāršas lapas, bet esi ierobežots dizainā un funkcijās.

Izvērtē kas tieši nepieciešams Tavam projektam, ko plāno darīt nākotnē un vai attiecīgajā platformā spēsi augt, vai būsi spiests mainīt platformu un pārbūvēt mājaslapu.

Sagatavojies mājaslapas izveidei

Lejuplādē 27 lpp PDF dokumentu, kā sagatavoties mājaslapas izveidei.
Noskaidro kādas lapas, kādas papildus funkcijas un kādas ārējas integrācijas būs nepieciešamas Tavai mājaslapai. Kā uzrunāt potenciālo klientu u.c.