Kristaps Brikmanis

Kristaps Brikmanis

Creative Lab zīmola radītājs

Jau 15 gadus veidoju mājaslapas dažādiem projektiem. Savu pirmo mājaslapu veidoju izmantojot tikai HTML un CSS programmēšanas valodas. Sēdēju pie veca datora ar grāmatu kaudzi blakus un veidoju savu fotogrāfa portfolio. 
Vēlāk iepazinos ar Wordpress un sāku veidot blogu par foto angļu valodā. Ar Wordpress platformu strādāju arī šodien, tomēr rīki un iespējas kādas pieejamas Wordpress vidē šobrīd, nav salīdzināmas ar to, kā bija pirms 10 gadiem.
Veidojot gan savus gan citu projektus esmu apguvis vairākas CRM sistēmas, e-pastu mārketinga un automatizācijas sistēmas, veidojis Meta un Instagram reklāmas kampaņas.
Šobrīd, veidojot mājaslapas klientiem, vados pēc labākajiem web dizaina principiem un turpinu pastāvīgi mācīties un pilnveidoties.

Follow me on FacebookFollow me on TwitterFollow me on LinkedIn

Kam mēs pievēršam uzmanību mājaslapas izstrādes procesā?

Kas ir svarīgākie elementi profesionālai mājaslapai. Protams ka vissvarīgākais ir Tavs piedāvājums , pārdošanai optimizēti teksti un kvalitatīvi attēli, tomēr, lai Tava lapa atrastos iespējami augstāk meklētāju rezultātos, ir vairāki faktori kam jāpievērš uzmanība.